IT REGATTA 2018 začíná již za 3 dny

IT REGATTA se nezadržitelně blíží. Posádky již vylosovali své lodě a kapitány a mohou se připravovat k odjezdu. V pondělí se všichni společně setkáme na mole u lodí v chorvatském Biogradu. Tým YFA se na vás těší. Přejeme šťastnou cestu.

IT REGATTA 2018 se začíná plnit.

IT REGATTA se letos bude konat v prvním říjnovém týdnu, tedy 1.-6.10. opět v Chorvatsku. Flotilu posílí i účastníci Vision Business Club Regatty, která se letos pojede pod hlavičkou právě IT REGATTY. Čeká vás tedy klání v širokém poli závodníků, noví účastníci, nové přátelské i obchodní vztahy. Je připraveno 18 lodí Bavaria 41S Cruiser. Více info u Jany Bezuškové.

Poslední volné lodě na Erste Premier Trophy

Všechny lodě Bavaria 41 S mají už všechny svou posádku. Máme ale stále 3 volné lodě v kategorii Elan 350. HLásit se můžete i jako jednotlivci. Bude vám nabídnuto místo s profesionálním závodním kapitánem. Více info na webu regaty www.erstepremiertrophy.cz.

Erste Premier Trophy 2018 má svůj termín!

Erste Premier Trophy se příští rok bude konat v termínu 19.-24.5. opět v chorvatském Biogradu na flotile 21 lodí Bavaria Cruiser 21S a 10 lodích Elan 350. Více info na www.erstepremiertrophy.cz.

Poslední volné lodě na regatě Vision Business Club Regatta od 23.9. 2017!

V termínu 23.-28.9. pořádáme tradičně regatu Vision Business Club Regatta na lodích Bavaria 42 Match v chorvastkém Biogradu. Podzimní regata je úmyslně pořádána na menší flotile lodí, abychom se každý večer vešli do jednoho prostoru a mohli spolu sdílet zážitky a atmosféru jednotlivých dní. Opět budeme putovat po ostrovech. Čekají nás rozjížďky okruhové i navigační. Přihlášky na j.bezuskova@yfa.cz.

Firemní akce na moři formou účasti na regatě

Vozíte své klienty pravidelně na loď a nebaví vás už jen obyčejný charter? Jezdíte v malém počtu 1–4 lodě? Nebo jste ještě nikdy na moři nebyli? Vezměte své klienty na regatu, ať zažijí neopakovatelné zážitky! Dejte vašim partnerům a klientům více než doposud. Vše pod vedením špičkových českých jachtařů.
– zážitek neporovnatelný s obyčejným charterem
– je možné zvolit individuální program a zúčastnit se jen části regaty
– individuální péče a servis na břehu pro vaše klienty
– je možné i pro dvojice či jednotlivce
Je-li vaše skupina nesourodá, může se jedna část skupiny aktivně zúčastnit závodu a druhá jen klidně plavit po stejné trase. Všechna odpoledne, večery a rána tak strávíte společně. Každý z vašich klientů bude určitě spokojený.

Poslední volné lodě na Erste Premier Trophy

Na Erste Premier Trophy už je téměř plno. Zbývá opravdu jen málo lodí. Neváhejte a přihlašte se! 593A4497

Save the date – regatty 2017

V roce 2017 pro vás chystáme několik akcí. Save the date.
1. Erste Premier Trophy 21.-25.5. 2017 na nové flotile lodí lodí Bavaria 41S a flotile ELAN 350
2. IT REGATTA 18.-23.9. 2017 na nové flotile lodí lodí Bavaria 41S
3. Vision Business Club Regatta 24.-28.9. 2017

V říjnu pořádáme další regatu

Po velmi úspěšné květnové Erste Premier Trophy v termínu 1.10.-6.10. pořádáme další ročník Vision Business Club Regatty. Čeká vás příjemné klubové prostředí, profesionálně zorganizovaný závod a spousta jachtařských zážitků. Pojedeme na lodích Bavaria 42 Match.

IT Regatta 2016

IT Regatta 2016 se bude letos konat již po dvanácté. Termín je 5.-10. září a na účastníky čeká zcela nová flotila 15 lodí Bavaria Cruiser 40S.